Vánoce ve školce

Děti už odpočítávaly poslední dny do Vánoc a ve školce nás čekal program plný akcí. Všechny třídy během prosince přivítaly rodiče na besídkách. Děti předvedly nacvičené písničky, básničky a tanečky a společně s rodiči si vytvořily různé výrobky. Společně jsme si užili pěkná odpoledne a ochutnávku cukroví. Děkujeme.

Další dny děti čekala pořádná taneční párty. Děti se s paní instruktorkou rozcvičily, naučily se několik tanečních kreací za doprovodu známých vánočních písniček, zahrály si hry a následně se po úspěšně protančené hodině protáhly.

Poslední kapkou, která doplnila náš kalendář akcí byl krásný Vánoční koncert. Děti si za doprovodu několika hudebních nástrojů a zpěvu rodiny Vaňkových poslechly několik nových písniček a zazpívaly si i spoustu známých koled. Po skončení koncertu však přišlo na řadu to, na co děti čekaly celý rok. Ve školce nás navštívil Ježíšek a přinesl dětem velikánskou nadílku. Děti si ve třídách rozbalovaly dárky, poslouchaly a zpívaly koledy a také si pohrály s novými hračkami. No vypadá to, že byly letos opravdu hodné. Za celou školku děkujeme všem Ježíškům, kteří mysleli na děti.

9.1. 2024