Výlet do Zooparku

Podzim je v plném proudu a naše školka se vydala na první letošní výlet, do Zooparku Vyškov. Hned od brzkých ranních hodin se natěšené děti scházely ve svých třídách, kde je vítaly jejich paní učitelky. Zabalili jsme svačinu a vydaly jsme se na autobus.

Cestu si děti užily, hrály hry a povídaly si s kamarády. Na místě jsme si udělali zastávku na svačinu a dále už se každá třída pustila do prohlídky Zooparku. Děti měly možnost vidět jak spoustu domácích zvířat, tak i několik exotických. Děti poslouchaly a napodobovaly zvuky zvířat, poznávaly mláďátka ve výbězích, říkaly si různé zajímavosti o jednotlivých zvířatech, procházeli se otevřenou voliérou s papoušky, a dokonce byly malinkatý kousek od spících klokanů.

A jaká zvířátka jsme tedy viděli? To vám jistě děti povypráví samy. A pokud ne, můžete se podívat na nástěnky, kde jsou jejich zvířátkové výtvory vystavené.

2. 11. 2023