Školka plná maskotů 🍀

Byli jste se během měsíce září projít po naší školce? Že ne? Tak to je nejvyšší čas to napravit, protože po celé školce můžete potkat desítky maskotů ze všech tříd. To znamená, že na každém rohu uvidíte Krtečky, Šmoulíky, Rákosníčky nebo Trpaslíky a nemyslíme tím děti. Během prvního měsíce ve školce se rodičům a dětem povedlo něco krásného, a to zapojit se do akce výroby maskota třídy, kam jejich děti chodí. Musíme velice pochválit jak děti, tak především rodiče, za kreativní nápady a skvělé výsledky. Ve školce můžete najít několik ušitých Šmoulíků a Trpaslíčků, Upečené Rákosníčky nebo dokonce přes metr vysokého krtečka a další originální způsoby výroby maskotů. To už za tu procházku po školce opravdu stojí ne? Děkujeme všem, kteří se do krásné akce zapojili a přinesli své výrobky.

Aktivní září v naší školce

Během adaptačního měsíce září se děti seznámily s vnitřními i venkovními prostory ZŠ a MŠ, poznaly nové kamarády, objevily spousty známých i méně známých hraček a pomůcek a zažily kopec zábavy 🍀.